niedziela, 19 wrzesień 2021 17:01

Wracamy do gry z Pho3nix Kids!

Szanowni Państwo,
wracamy do gry po wakacjach z Pho3nix Kids! Czas przygotować się do wyjątkowych warsztatów, które szkoła wywalczyła swoją aktywnością w sportowym konkursie video Pho3nix Active School.
Zaczynamy już w październiku i niebawem przybędziemy do Was ze wszystkimi szczegółami. Warsztaty będą składały się z części teoretycznej – inspiracyjnej i oczywiście praktycznej- sportowej, gdzie uczniowie będą mogli sprawdzić swoje predyspozycje do sportu. W Naszej szkole odbędzie się 6 warsztatów trwających 45 minut dla wybranych klas.
W skład zespołu Pho3nix będzie wchodził sportowiec będący częścią Pho3nix Team, który doświadczony sportem na mistrzowskim poziomie będzie starał się inspirować uczestników warsztatu do aktywności fizycznej i przekazać im odrobinę własnych wrażeń i emocji płynących z bycia w ruchu.
Zachęcamy tych , którzy jeszcze tego nie zrobili do logowania się na stronie fundacji Pho3nix. Pobierzcie aplikację i bądźcie gotowi na kolejne wyzwania sportowe. Fundacja Pho3nix przez cały rok organizuje sportowe aktywności, w każdym momencie można dołączyć do zalogowanych już uczniów Naszej szkoły.
Ze sportowymi pozdrowieniami
Koordynator projektu: Anna Kąsowska