środa, 23 grudzień 2020 12:58

Akcja Boże Narodzenie

 Dnia 21.12.2020 odbyło się wręczenie zbieranych darów dla Alberta Radomskiego w ramach świątecznej akcji bożonarodzeniowej.  W poniższym filmiku znajduje się materiał zdjęciowy z przekazania darów. Wszystkim, którzy wsparli akcję serdecznie dziękujemy! Publikujemy również podziękowania otrzymane od mamy Alberta.  filmik z przekazania darówpodziękowania od mamy Alberta
środa, 02 grudzień 2020 18:48

GEOGRAFICZNY KALENDARZ ADWENTOWY

PEŁNY CIEKAWOSTEK GEOGRAFICZNYCH KALENDARZ ADWENTOWY 2020 Na lekcjach geografii stacjonarnie i online nieustannie poznajemy obiekty geograficzne, które w przyszłości jako młodzi podróżnicy i przewodnicy chcielibyśmy zwiedzić. Aktywni uczniowie z naszej placówki pomyśleli, iż warto byłoby podzielić się tymi wiadomościami z pozostała częścią społeczności szkolnej. Ustaliliśmy, iż najwłaściwszą formą będzie w…
środa, 25 listopad 2020 12:03

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Rośliny chronione i zagrożone w Polsce” Miło nam poinformować, że praca Mikołaja Szmaja, ucznia klasy 5c, została wyróżniona w konkursie fotograficznym dla Szkół Miasta Poznania pt. „ Rośliny chronione i zagrożone w Polsce”. Konkurs zorganizowała fundacja Biblioteka Ekologiczna. Pracę Mikołaja pt. „Plażowicz pod ochroną” oraz prace…
niedziela, 15 listopad 2020 18:01

projekt: "E-szkoła, e-nauczyciel, e-uczeń"

W ostatnim czasie pandemia skłania nas wszystkich do szczególnej refleksji nad edukacyjną rzeczywistością i realizacją nauki z wykorzystaniem Internetu.Uczniowie klasy 3d wraz z wychowawczynią Magdaleną Ćwielong jeszcze w październiku podjęli próbę wyrażenia i nagrania swoich przemyśleń w ramach projektu "E-szkoła, e-nauczyciel, e-uczeń" - zobacz film.  
czwartek, 05 listopad 2020 10:02

Budżet Obywatelski - GŁOSUJ na SP 51

Budżet Obywatelski - GŁOSUJ na SP 51
wtorek, 03 listopad 2020 19:20

Pasowanie...

Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej
sobota, 24 październik 2020 16:57

Bezpłatny Kreator Zdjęć do mLegitymacji

Bezpłatny Kreator zdjęć do mLegitymacji
niedziela, 18 październik 2020 13:53

„Zapal znicz pamięci"

„Zapal znicz pamięci"Jak co w roku zapraszamy uczniów SP 51 w Poznaniu do udziału w akcji medialno-edukacyjnej: „Zapal znicz pamięci", która odbędzie się 25 października 2020 r. Organizowana po raz dwunasty akcja jest wspólnym przedsięwzięciem Oddziałowych Biur Edukacji Narodowej IPN w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy oraz Radia Poznań i regionalnych rozgłośni Polskiego Radia. W bieżącym…
środa, 14 październik 2020 17:17

Projekt "e-szkoła, e-nauczyciel, e-uczeń"

W dniu 14.10.2020 uczniowie naszej szkoły realizowali projekt edukacyjny: "E-szkoła, E-uczeń, E-nauczyciel".Uczniowie klasy 2b wykonali lapbooki pod opieką pani Doroty Kałdońskiej. Uczniowie klasy 7f odbyli lekcję online z panią Pauliną Sadowską.  Klasa 2a tak realizowała projekt:zobacz_1 zobacz_2 zobacz_3
wtorek, 13 październik 2020 16:28

MÓJ POZNAŃSKI EKO BOHATER

Konkurs plastyczny pod tytułem MÓJ POZNAŃSKI EKO BOHATER Uczennica naszej szkoły Natalia Gubała zajęła 1 miejsce w Konkursie w kategorii wiekowej klas 5-8 .Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękuję i gratuluję. Organizatorem konkursu było Miasto Poznań, Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania. Partnerem konkursu :Remondis Sanitech Sp. z o.o. Celem konkursu…
Strona 1 z 10