wtorek, 10 grudzień 2019 16:29

VI Hokejowy Festiwal Skrzatów

Najmłodsza drużyna WKS Grunwald składająca się z uczniów Szkoły Podstawowej nr 51 z klas 1-3 po środowym turnieju mikołajkowym, żądna więcej emocji, w sobotę udała się na VI Hokejowy Festiwal Skrzatów w Swarzędzu. Dnia 7. grudnia 2019r. Nasz klub reprezentowało 7 zawodników. Po pierwszym meczu, który był rozgrzewką, kolejne stały się wyrównaną walką. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem i determinacją. Było wiele radości, uśmiechu i dobrej zabawy. Uczniowie oprócz sportowych wzmagań, uczestniczyli także w konkursie plastycznym i polonistycznym pisząc list do świętego Mikołaja. Prace plastyczne Naszych zawodników ukazywały miłość do hokeja i świąteczny nastrój. Wszyscy uczestnicy skosztowali: słodycze, owoce, warzywa, kanapki, ciasto, czy watę cukrową. Do domu każdy gracz zabrał pamiątkowy medal i upominek od samego świętego Mikołaja.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i niezapomniane chwile w hokeju, rodzicom za obecność i doping dla najmłodszych zawodników WKS Grunwald.

Trener: Anna Kąsowska