wtorek, 18 czerwiec 2019 09:58

„Sąd nad zanieczyszczeniami powietrza”

31. maja hol szkoły zamienił się w salę rozpraw- wzięliśmy udział w „Sądzie nad zanieczyszczeniami powietrza”. Przedstawienie przygotowali uczniowie z klas 5c, 6b, 6c oraz z 6d, którzy dodatkowo uświetnili spotkania w holu piosenką ekologiczną.
Na wystawach w holu zaprezentowano prace uczniów naszej szkoły wykonane w ramach projektu ekologiczego: plakaty pt.„Piękna jest nasza planeta”, listy do Ziemi oraz roboty i ufoludki wykonane z materiałów nadających się do recyklingu.

31. maja hol szkoły zamienił się w salę rozpraw- wzięliśmy udział  w „Sądzie nad zanieczyszczeniami powietrza”. Przedstawienie przygotowali uczniowie z klas 5c, 6b, 6c oraz z 6d, którzy dodatkowo uświetnili spotkania w holu piosenką ekologiczną.

Na wystawach w holu zaprezentowano prace uczniów naszej szkoły wykonane w ramach projektu ekologiczego: plakaty pt.„Piękna jest nasza planeta”, listy do Ziemi oraz roboty  i ufoludki wykonane z materiałów nadających się do recyklingu.