czwartek, 28 luty 2019 11:26

Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar KS Warta Poznań.


23.02.2019 roku na Termach Maltańskich w Poznaniu odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar KS Warta Poznań.
Na zawodach występowaliśmy jako jeden zespół z naszym klubem partnerskim KU AZS UAM POZNAŃ. Wspólnymi siłami wywalczyliśmy złoto w sztafecie 8x25 m stylem dowolnym , pokonując gospodarzy Wartę Poznań oraz Konkret Gniezno. W skład zwycięskiej sztafety weszli : Nataniel Kanikowski (IIB) , Julia Koper (IIIB) , Weronika Pietrzak (IVD) oraz Ignacy Broniewski (VD). Ponadto drugi wystawiony zespół zajął wysokie IV miejsce, a do tego przyczynili się kolejni zawodnicy z naszej szkoły : Małgorzata Michniewicz (IB), Marek Cybulski(IIB), Zofia Mroczek (IIB) , Witold Hadyński (IIIB ) oraz Dawid Janiak (VB). Wszyscy zawodnicy dzielnie walczyli , w większości poprawiając swoje rekordy życiowe. Poniżej prezentujemy najważniejsze osiągnięcia :

Natalniel Kanikowski (IIB)- 25 metrów stylem dowolnym - 6 miejsce , czas : 00:24.45

Weronika Pietrzak (IVD) - 100 metrów stylem zmiennym - 2 miejsce , czas 01:29.03

Marek Cybulski (IIB) - 50 metrów stylem grzbietowym - 3 miejsce , czas 00:53.83

Weronika Pietrzak (IVD) - 50 metrów stylem grzbietowym - 2 miejsce , czas 00:39.35

Magdalena Słabolepsza (IVD) - 50 metrów stylem dowolnym - 4 miejsce , czas 00:35.80

Nadia Dolaciak (IVD) - 50 metrów stylem klasycznym - 5 miejsce , czas 00:50.32

Witold Hadyński (IIIB) - 50 metrów stylem dowolnym - 6 miejsce, czas 00:56.37

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych startach. Dziękujemy rodzicom za pomoc podczas całego dnia rywalizacji.

Trenerzy
Anita Spendowska
Szymon Michalik
Maciej Waliński