Nauczyciele

WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE – KLASY 0
Ewelina Jaworska - Gacek, Alicja Rząsa, Katarzyna Roszczak

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - KLASY I-III

Beata Bajer
Ewa Borkowska
Agnieszka Brzeskwiniewicz
Magdalena Cwielong
Małgorzata Domagalska
Marta Dolniak
Magdalena Gwiazda
Dorota Kałdońska
Małgorzata Kubiatowicz
Joanna Kulgen
Katarzyna Misiak-Nawrot
Martyna Stiller-Nosek
Karolina Prątnicka
Izabela Suszek
Katarzyna Zimniak

II ETAP EDUKACYJNY – KLASY IV-VIII
Janusz Aftyka - język polski
Maciej Anioł - wychowanie fizyczne
Maciej Bandosz – wychowanie fizyczne
Dariusz Biały - historia
Damian Borowski- religia
Paweł Boryczka - wychowanie fizyczne
Sylwia Błażejewska-Kasprzyk - plastyka
Daniel Cejba - wychowanie fizyczne
Adam Chodkiewicz - wychowanie fizyczne
Violetta Czosnowska – matematyka, przyroda
Dorota Dutkiewicz - historia
Dorota Dromirecka - matematyka
Olga Dobrzańska - nauczyciel wspomagający
Aleksandra Farynowicz - język angielski
Adriana Garczyńska-Gubała - matematyka
Marta Glapiak - muzyka, język angielski
Michał Gwoździk - wychowanie fizyczne
Ewa Isajewicz - historia
Joanna Janiak - język angielski
Andrzej Jędrzejczak - religia
Monika Karasiak – język angielski
Anna Kąsowska - wychowanie fizyczne
Anna Kędzierska - matematyka
Nadiia Kharlan - technika
Łukasz Kill - religia katolicka
Mateusz Książkowski - język polski
Beata Kociszewska - przyroda
Małgorzata Kordy - geografia
Łukasz Kosmaczewski - wychowanie fizyczne
Hanna Kozłowska - informatyka, matematyka
Andrzej Kuchnicki – wychowanie fizyczne
Anna Laufer - wychowanie fizyczne
Szymon Michalik - wychowanie fizyczne 
Anna Meller - religia
Agnieszka Molska - matematyka
Dagmara Napierała - język polski
Marta Nowacka - chemia
Anna Olczak - język polski
Leszek Piekarczyk – wychowanie fizyczne
Lidia Potocka - wychowanie do życia w rodzinie, biologia
Paulina Sadowska - język niemiecki
Urszula Schober - plastyka, zajęcia techniczne
Tomasz Semmler - wychowanie fizyczne
Anita Spendowska - wychowanie fizyczne
Damian Sobótka - wychowanie fizyczne
Filip Sosnowski - język angielski
Tomasz Stelmaszewski - wychowanie fizyczne
Krzysztof Sułkowski - informatyka
Iwona Sztejkowska - fizyka
Monika Szymczak - język polski
Mateusz Tomczak - język angielski
Karolina Urbańska - przyroda
Łukasz Ulchurski - wychowanie fizyczne
Maciej Waliński - wychowanie fizyczne
Dominika Walkowska - język angielski
Krystyna Wojciechowska - język polski
Monika Wrembel - nauczyciel wspomagający
Weronika Wyrt - etyka
Kamila Żywocka - informatyka


ŚWIETLICA
Magdalena Gwiazda - Rackowiak, Ewa Perzyńska, Małgorzata Kuna,  Agnieszka Kowalska, Piotr Pęcherzewski, Elżbieta Kosicka, Jolanta Kujawa, Andrzej Drojecki, Krystian Nowicki, Edyta Disterheft.

BILIOTEKA
Urszula Borowska, Patrycja Niestrój,

PEDAGOG 
Monika Fiszer, Agata Kabacińska,

PSYCHOLOG
Ewa Kaczyńska