czwartek, 08 listopad 2018 10:57

"Serce dla Lwowa"

Od 06.11 do 26.11 prowadzona jest  akcję "Serce dla Lwowa" mającej na celu wsparcie materialne naszych Rodaków mieszkających we Lwowie i na Kresach Południowo-Wschodnich.
Nasza szkoła (skupiamy się wyłącznie na wsparciu dzieci i młodzieży) włączyła się w akcję zbierania zabawek i środków czystości. Akcja rusza od dnia 06.11.2018.
Od tego dnia przy portierni przy głównym wejściu do szkoły będzie karton, do którego proszę wkładać przyniesione dary. Jeżeli Państwo zdecydują się wesprzeć akcję, proszę by przyniesione zabawki lub artykuły szkolne były nowe. Mogą to być: artykuły szkolne /zeszyty, bloki rys., kredki, plastelina, długopisy, różne przybory szkolne itp. Będące w bardzo dobrym stanie: zabawki, przytulanki, maskotki, itp.Nowe książki – bajki, opowiadania, kolorowanki dla dzieci, które znajdą się w paczkach na Św. Mikołaja. Zbieramy też artykuły higieniczne i opatrunkowe /proszek do prania, pasta do zębów, mydło, szampon, płyn do naczyń, bandaże, opatrunki, plastry itp. Akcja zakończy się 26 listopada.

Zebrane dary przekażemy Zarządowi Poznańskiego Oddziału Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich z siedzibą przy ul. Św. Marcin 80/82 pok. 336, 61-809 Poznań.

Proszę Państwa o wsparcie akcji. Jestem pewien, że naszym Rodakom oprócz niewątpliwej przyjemności z otrzymanego prezentu, największą radość sprawi to, że ktoś w Ojczyźnie o nich pamięta.
,
Dariusz Biały