Nauczyciele

WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE – KLASY 0
Ewelina Jaworska, Barbara Walkowiak

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - KLASY I-III

Beata Bajer
Magdalena Cwielong
Małgorzata Domagalska
Magdalena Gwiazda
Dorota Kałdońska
Małgorzata Kubiatowicz
Joanna Kulgen
Katarzyna Misiak-Nawrot
Karolina Prątnicka
Izabela Suszek
Barbara Walkowiak
Krystyna Wiśniewska
II ETAP EDUKACYJNY – KLASY IV-VI
Janusz Aftyka - język polski
Maciej Anioł - wychowanie fizyczne
Maciej Bandosz – wychowanie fizyczne
Damian Borowski- religia
Paweł Boryczka - wychowanie fizyczne
Agnieszka Brzeskwiniewicz - religia katolicka
Sylwia Błażejewska-Kasprzyk - plastyka
Daniel Cejba - wychowanie fizyczne
Adam Chodkiewicz - wychowanie fizyczne
Violetta Czosnowska – matematyka, przyroda
Dorota Dutkiewicz - historia
Dorota Dromirecka - matematyka
Adriana Garczyńska-Gubała - matematyka
Marta Glapiak - muzyka, język angielski
Ewa Isajewicz - historia
Monika Karasiak – język angielski
Nadiia Kharlan - technika
Łukasz Kill - religia katolicka
Mateusz Książkowski - język polski
Beata Kociszewska - przyroda
Łukasz Kosmaczewski - wychowanie fizyczne
Hanna Kozłowska - zajęcia komputerowe, matematyka
Andrzej Kuchnicki – wychowanie fizyczne
Anna Laufer - wychowanie fizyczne
Szymon Michalik - wychowanie fizyczne 
Dagmara Napierała - język polski
Marta Nowacka - chemia
Leszek Piekarczyk – wychowanie fizyczne
Kamilla Pona - zajęcia komputerowe
Paulina Sadowska - język niemiecki
Urszula Schober - plastyka, zajęcia techniczne
Tomasz Semmler - wychowanie fizyczne
Anita Spendowska - wychowanie fizyczne
Damian Sobótka - wychowanie fizyczne
Filip Sosnowski - język angielski
Tomasz Stelmaszewski - wychowanie fizyczne
Krzysztof Sułkowski - informatyka
Sylwia Świerzewska - plastyka
Monika Szymczak - język polski
Karolina Urbańska - przyroda
Łukasz Ulchurski - wychowanie fizyczne
Dominika Walkowska - język angielski
Krystyna Wojciechowska - język polski
Kinga Wójcik - matematyka, zajęcia komputerowe
Kamila Żywocka - zajęcia komputerowe


ŚWIETLICA
Magdalena Gwiazda - Rackowiak, Ewa Perzyńska, Małgorzata Kuna, Marta Olszewska - Grajek, Agnieszka Kowalska, Piotr Pęcherzewski, Elżbieta Kosicka, A, ndrzej Drojecki, Krystian Nowicki, Edyta Disterheft.